Pärnakas tuli fitnessi MMil seitsmendaks

Pärnu Spa & Sport spordiklubis treeniv Agne Kiviselg tegi elu parima võistlustulemuse, kui saavutas Poolas Bilaystokis fitnessi maailmameistrivõistlustel kuni 169sentimeetriste naiste seas bikiinifitnessis seitsmenda koha. Foto: Erakogu

"Emotsioonid on ülevad: ikkagi maailma seitsmes," kommenteeris Kiviselg, kes jäi finaalist ehk esikuuikust välja vaid kahe punktiga.

Tänavu kevadel Euroopa meistrivõistlustel 16.–17. kohta jaganud naine tunnistas, et tegi vahepeal treener Ramil Lipi juhendamisel ja tema metoodika järgi kõvasti tööd ja see saavutuse tõigi.