BC Kalev/Cramo tegi Pärnuga kiiresti sotid selgeks

Lauri Habakuk
Kalev/Cramo mängijad näitasid Pärnus võimu.
Kalev/Cramo mängijad näitasid Pärnus võimu. Foto: Madis Sinivee

Laupäeva õhtul Pärnu spordihallis toimunud korvpalli Eesti meistriliiga mängus näis juba alguses, et Pärnu esindustiimil ei õnnestu saada kõigi aegade esimest triumfi Tallinna BC Kalev/Cramo üle. Pealinna meeskond võitis mängu 94:62.

Tallinlased jõudsid visata järjepanu 14 punkti, enne kui Edvinas Šeškus kolm minutit ja 55 sekundit enne avaveerandi lõppu pärnakate skoori avas. Esimese veerandi kaotas kodumeeskond 6:21.

Võrreldes esimese veerandajaga erines mängupilt teisest perioodist. Selle võitis Pärnu 18:17. Nii mindi poolajapausile külaliste 38:24 eduseisus.