Korvpallurid alistasid Tarva

PP
Reinar Hallik.
Reinar Hallik. Foto: PP

Pärnu korvpalliklubi alistas reedel Rakvere spordihallis Eesti meistriliiga mängus 86:75 Rakvere Tarvase / Palmse Metalli.

Avaveerandi võitis 25:22 kodumeeskond, kuid poolaja lõpuks sai Pärnu 42:41 ette. Kolmanda veerandi keskpaigani kulgesid tiimid punkt-punktilt, misjärel Pärnu Sadama võistkond hakkas suuresti Vaidotas Volkuse vedamisel jõudsalt edumaad kasvatama. Kolmanda perioodi võitsid külalised 23:11.

Ehkki Pärnu edestas virulasi 15 punktiga ja selline seis säilis umbes mängu viimase viie minutini, jõudis kodumeeskond pea kolme ja poole minutiga kuue punkti kaugusele. Pärnakad ei andnud siiski edu käest. Kirsi pani tordile Saimon Sutt, kes tabas kaks vabaviset ja mõni sekund enne mängu lõppu sahistas läbi korvivõrgu kolmese.