Võrkpallurid said Leedus kaks rasket võitu

Pärnu võrkpalliklubi mängijad.
Pärnu võrkpalliklubi mängijad. Foto: Ardi Truija / Pärnu Postimees/

Pärnu võrkpalliklubi meeskond mängis nädalavahetusel Baltimaid ühendavas võrkpalliliigas Leedus Šiauliai ja Vilniuse meeskonnaga ja saavutas kaks rasket 3:2 võitu.

Mõlemad mängud kulgesid sarnase stsenaariumi järgi. Pärnakad läksid 2:0 juhtima, lasid siis vastastel järele tulla ja vormistasid võidu otsustavas geimis.

Laupäeval alistas Pärnu VK Šiauliai SM Dubysa geimidega 25:17, 25:16, 19:25, 22:25, 15:11. Pühapäeval olid pärnakate võidunumbrid Vilniuse Flamingo üle 27:25, 26:24, 21:25, 14:25, 15:8.

Suurepärases hoos oli Leedus Taavet Leppik, kes tõi esimeses mängus 20 ja teises 14 punkti. Aleksandrs Kudrjašovsi arvele jäi pühapäeval 16 ja laupäeval seitse silma.

Liigas lõppes tänasega esimene ring ja 14 meeskonna seas on tabeliliider kõik 13 mängu võitnud Tartu Bigbanki meeskond 38 punktiga. Pärnul on koos 32, Tallinna Selveril 31 ja Vilniusel 26 punkti.

Pärnakate järgmine mäng on 29. detsembril Tallinnas, kui Eesti karikavõistluste finaalis kohtutakse Selveriga.