Pärnu Sadam kaotas Balti liigas Baronsile

Lauri Habakuk
Pärnu Sadama mängija Mihkel Kirves.
Pärnu Sadama mängija Mihkel Kirves. Foto: Mailiis Ollino / Pärnu Postimees

Korvpallimeeskond Pärnu Sadam kaotas täna õhtul Riias toimunud Balti liiga mängus 75:94 sealsele Baronsile.

Pärnu alustas mängu hästi. Nad olid pärast avaveerandit 18:23 kaotusseisus, kuid võitsid pärast edukat teist perioodi poolaja 41:40.

Kolmanda veerandiga läks kodumeeskond seitsme punktiga juhtima. Viimase veerandaja võitis Barons 29:17.

Pärnu tulemuslikem oli väljakul 35 minutit rassinud ja sitkelt võidelnud Mihkel Kirves, kes viskas 17 punkti ja hankis 13 lauapalli. Reinar Hallik sai kirja 15, Edvinas Šeškus ja Karl-Martin Kask 14 punkti.

Kerge jalavigastuse tõttu ei teinud mängus kaasa Norman Käbin.

Ühtlaselt skoorinud Baronsi eest viskas enim punkte - 16 - Denis Krestinin, kes ühtlasi hankis 13 lauapalli.

Pärnu on Balti liigas oma alagrupis kahe võidu ja kaheksa kaotusega kuues. Barons on esimene.

Laupäeval mängivad pärnakad kodusaalis Valga-Valka/Maks&Mooritsaga. Praeguse seisuga peaks Pärnu eest väljakule jooksma peagi meeskonnaga ühnev horvaat Domagoj Bubalo.