Kergejõustiklased võitsid kamaluga medaleid

Andris Tammela
Altiuse esindaja Ann Marii Kivikas võitis parima pärnakana kolm medalit.
Altiuse esindaja Ann Marii Kivikas võitis parima pärnakana kolm medalit. Foto: Marko Mumm / Eesti Kergejõustikuliit

Nädalavahetusel Tallinna Lasnamäe kergejõustikuhallis toimunud A- ja B-vanuseklassi Eesti talvised kergejõustiku meistrivõistlused kujunesid Pärnu noortele sportlastele edukaks, sest suvepealinna toodi koguni 12 medalit.

Nädalavahetuse säravaimaks täheks osutus B-klassis võistlev Pärnu Altiuse spordiklubi esindaja Ann Marii Kivikas, kes võitis kaks kulda ja hõbeda.

Laupäeval võitis Kivikas 600 meetri jooksu ajaga 1.45,35 ja jäi 60 meetri sprindis teiseks ajaga 7,95. Pühapäeval võitis neiu meistritiitli 200 meetri jooksus 26,12ga. See võit oli ülekaalukas, sest teiseks jäänu kaotas pärnakale pea sekundiga.