Pärnu Sadam kaotas Kasahstani meeskonnale

Lauri Habakuk
Mängu kindlalt alustanud Reinar Halliku arvele kogunes lõpuks kümme punkti.
Mängu kindlalt alustanud Reinar Halliku arvele kogunes lõpuks kümme punkti. Foto: Madis Sinivee/

Kohalik korvpalli esindustiim kaotas täna õhtul Pärnu spordihallis Balti liiga mängus 92:96 Kasahstani Barsy meeskonnale.

See oli Barsyle Balti liiga selle hooaja esimene võit. Pärnu Sadam teenis kolme võidu kõrvale üheksanda kaotuse.

Kodumeeskond võitis tasavägise esimese veerandi 26:20. Teist valitses täielikult Barsy, kes võitis selle 29:15.

Ehkki Kasahstani tiim oli kolmandalgi perioodil mõnevõrra kindlam ja läks selle keskel 20 punktiga juhtima, kujunes mängu lõpp trilleriks. Kaitses söakalt mänginud pärnakad jõudsid umbes pool minutit enne mängu lõppu punkti kaugusele.

Suvepealinlased said võimaluse tabada võidukorvi, kuid kohtunik vilistas ründevea Reinar Hallikule, kes tegi Pärnu küljeaudi väljaviskamise ajal omale väljakul ruumi.

Pärnu tulemuslikem oli 28 punktiga Edvinas Šeškus. Mihkel Kirves toetas teda 15 punktiga.

Barsy eest viskas enim punkte – 33 – Trevin Parks.

Reedel mängivad pärnakad Tartus Eesti meistriliiga mängus kohaliku meeskonnaga.