Pärnu Sadam alistas trilleris Rapla

Reinar Hallik.
Reinar Hallik. Foto: Madis Sinivee

Eesti korvpalli meistrivõistlustel nägi Pärnu publik täna tõelist trillerit kui kohalik Sadama meeskond alistas Rapla Avise 65:59.

Kohtumist alustasid paremini külalised, kes spurtisid avaveerandi lõpuks ette 25:18. Teisel veerandil tulid pärnakad mängu tagasi ja võitsid poolaja 34:32.

Teine poolaeg kujunes pealtvaatajate jaoks tõeliseks närvidemänguks. Kord oli peal üks, siis teine.

Edvinas Šeskuse lähipositsiooni vise, Saimon Suti vabavisked ja Mihkel Kirvese kahepunkti vise kirjutasid lõpuks tabloole pärnakate võidunumbrid.

Pärnu meeskonnas oli üleplatsimees 23 punkti visanud Reinar Hallik. Kaksikduubliga sai hakkama Domagoj Bubalo kes viskas 13 punkti ja võttis 11 lauapalli.

Pärnu Sadam on nüüd Eesti meistriliigas üheksa võidu ja üheksa kaotusega viiendal kohal. Rapla on 11 võiduga kolmas.

Pärnakate järgmine mäng on pühapäeval kodusaalis tabeli teise Tallinna Kalev/Cramoga.