Karikavõistlustelt tuli hea medalisaak

Keiso Pedriks (paremal) võitis 60 meetri tõkkesprindis.
Keiso Pedriks (paremal) võitis 60 meetri tõkkesprindis. Foto: Tairo Lutter / Postimees

Pühapäeval Tallinna Lasnamäe kergejõustikuhallis Eesti talvistel kergejõustiku karikavõistlustel tegid häid tulemusi Pärnu sportlasedki.

Edukaimaks osutus A-klassis võistlev Altiuse klubi esindaja Henri Sai, kes krooniti kahekordseks Eesti karikavõitjaks. Sai võitis noormeeste 60 meetri jooksu 7,06ga ja oli Pärnu spordikooli ja Altiuse treeneri Romet Mihkelsi teatel ülivõimas 200 meetri jooksus siserekordi 22,50ga. Teiseks jäänud Richard Vider kaotas pärnakale 0,8 sekundit.

“Henri eelmise talve siserekord paranes täpselt poole sekundiga,” kiitis Mihkels klubi kodulehel.