Korvpallurid kaotasid põnevusetenduses

Lauri Habakuk
Pärnu korvpallipublik nägi laupäevases mängus algusest lõpuni kompromissitut võitlust. Foto: Ardi Truija

Pärnu Sadam ja Tartu Ülikool näitasid laupäeva õhtul Pärnu spordihallis korvpalli Eesti meistriliiga mängus äärmiselt põnevat punkt-punkti heitlust viimaste sekunditeni. Turniiritabeli liider pööras suuresti kogenud mängijate vedamisel siiski mängu enda kasuks ja võitis 67:62.

Poolajapausile läksid mõlemad veerandid viiki mänginud meeskonnad seisul 33:33. Esimene periood lõppes 18:18, teine 15:15.

Kolmandat veerandaega alustasid tartlased Gert Dorbeku tabava kaugviskega. Ehkki veerandi keskel jõudis Pärnu 42:42 viigini, olid külalised enamiku ajast mõne punkti võrra ees. Veidi üle kahe minuti enne perioodi lõppu jäi kodumeeskond seitsme punktiga maha, ent pärnakad püsisid vihaselt kannul, rebisid end Karl-Martin Kase, Mihkel Kirve ja Saimon Suti korvidest järele ja olid sireeni kõlades maas kolme punktiga.