Korvpallimeeskonna mängujuht on pikaks ajaks audis

PP
Norman Käbin valiti parimaks noormängijaks.
Norman Käbin valiti parimaks noormängijaks. Foto: Mailiis Ollino

Pärnu Sadama korvpallimeeskonnal oli üleeile Leedus Prienais masendav õhtu, kui Balti liiga play-off’i kaheksandikfinaali esimeses mängus kaotati sealsele Vytautasele 55:100. Peale selle murdis pöialuu pärnakate mängujuht Norman Käbin.

Kodumeeskond haaras juba mängu alguses ohjad, võites avaveerandi 26:16. Poolajapausile minnes oli Vytautase edu 51:26. Pärast pausi jätkas Leedu tiim sealt, kus poolaja lõpetanud sireeni kõlades pooleli jäi: võitis kolmanda veerandi 28:13 ja neljanda 21:16.

Pärnu tulemuslikem mängija oli Edvinas Šeškus, kes viskas isa Virginijuse juhendatava tiimi vastu 17 punkti. Pärnule tegi enim kurja Šeškuse vanem vend Domantas, kes sahistas korvivõrku 22 punkti vääriliselt.