Ehmatusega pääsenud Sadam alistas TTÜ

Andris Tammela
Edvinas Šeškus, Reinar Hallik ja taamal paistev Domagoj Bubalo võitlesid hingega ja aitasid Pärnu meeskonna võidule. Foto: Marianne Loorents / Virumaa Teataja

Eesti korvpallimeistrivõistlustel alistas Pärnu Sadama meeskond üleeile kodusaalis tulises kohtumises TTÜ 76:67, kahjuks lahkus esimesel poolajal valugrimassides väljakult Rannar Raap.

Pärnakad alustasid mängu väga hästi ja võitsid avaveerandi 19:12. Teisel veerandil tulid külalised järele ja seis püsis tablool võrdne. Poolajavileks juhtis Sadam siiski 36:33.

Teise veerandi algul tabas Pärnu meeskonda aga külm dušš, kui tagamängija Raap maandus viske järel õnnetult jalale ja tegi viga oma hüppeliigesele. Mees lahkus longates platsilt ja enam mängu ei sekkunud.