Vändra Vaprus alistas halliturniiril Tartu Welco

Algaval hooajal esiliiga B-tasemel mängiv Vändra Vapruse jalgpallimeeskond alistas jalgpalli liidu halliturniiril 5:1 Tartu Welco.

Vaprus, kelle ridades tegid kaasa pärnakad Karl Palatu ja Kristen Saarts, asus mängu juhtima avapoolaja lõpul, kui värava sai kirja meeskonna äsjane täiendus Aare Avila.

Teise poolaja alguses seadis Vändra klubi raudvara Ranet Lepik oma meeskonna eduseisuks 2:0.

Selle peale ärkasid tartlased, lüües ühe värava tagasi.

Kohe oli vastukäik võtta ka Vändra meeskonnal. Ander Paabuti kolme minutiga löödud kahest väravast taastati turvaline 4:1 eduseis.

Mängu lõpu eel kostitas Toomas Mangusson vastaseid veel ühe väravaga ja seisuga 5:1 kohtumine lõppeski.

Vändra Vaprus alustab liigahooaega järgmisel pühapäeval, kui esiliiga B-tasandi turniiri avavoorus minnakse võõrsil vastamisi Kohtla-Järve Järvega.