Kaotusega alustanud Vaprus vaatab tulevikku positiivselt

Pärnu Vapruse jalgpallurid (kollases) pidid laupäeval võtma oma väravast palli välja kuuel korral. Foto: Mehis Palotu

Pärnu Vapruse jalgpallimeeskond kaotas laupäeval tänavuse Premiumi liiga avavoorus mullusele pronksimeeskonnale Nõmme Kaljule küll 2:6, kuid sellest hoolimata vaatab tiim tulevikku positiivselt.

Mai kunstmurustaadionil toimunud kohtumises jäid pärnakad juba teisel minutil kaotusseisu, kui omavärava lõi Toomas Pent. Kümnendal minutil duubeldas Kalju eduseisu Janar Toomet ja 35. minutil oli täpne Igor Subbotin.

Avapoolaja lõpus tõmmati karistusalas maha Pärnu kapten Karl Palatu ja Vapruse meeskonnale määrati penalti. Martin Vunk eksis penaltil, kuid heastas oma eksimuse kohe, lüües tagasi põrganud palli vastaste väravasse. Esimene poolaeg lõppes 3:1 nõmmekate kasuks.