Võrkpallureid ootavad põnevad kohamängud

Pärnakad on saanud sel hooajal Riia meeskonnast (rohelises) kahel korral jagu, kuid ülehomme veerandfinaalides algab kõik nullist. Foto: Mailiis Ollino

Baltimaid ühendavas võrkpalliliigas lõppes üleeile põhiturniir ja sai selgeks, et Pärnu võrkpalliklubi meeskond kohtub kohamängude avaringis Riia meeskonnaga, keda suvepealinna loots Avo Keel ei pea lihtsaks vastaseks.

Pärnakad alistasid kahe viimase vooru mängudes laupäeval kodusaalis Jekabpilsi Luši 3:0 (25:19, 25:19, 25:20) ja pühapäeval Daugavpilsi meeskonna 3:2 (27:25, 23:25, 21:25, 25:23, 15:11).

Suvepealinlaste saldoks jäi põhiturniiri 26 mänguga 22 võitu ja 4 kaotust, mis andis 14 tiimi seas 64 punktiga Tartu Bigbanki (70 punkti) ja Tallinna Selveri (65 punkti) järel kolmanda koha.