Video ja galerii: võrkpallurid alistasid Balti liiga veerandfinaalis Riia

Pärnu võrkpalliklubi meeskond alistas kahe võiduni mängitava Balti liiga veerandfinaalseeria avamängus kodusaalis Riia tehnikaülikooli/Robežsardze meeskonna 3:1.

Pärnu meeskond jäi avageimis taha 3:6, kuid esimeseks tehniliseks vaheajaks suutis võidelda välja 8:7 eduseisu. Teisele tehnilisele vaheajale mindi pärnakate 16:14 juhtimisel. Seejärel tegi Pärnu meeskond Aleksandrs Kudrjašovsi hea serviseeria järel turvalise vahe sisse ja võttis võidu tulemusega 25:17.

Teise geimi algus õnnestus paremini Riia meeskonnal, mis asus esimeseks tehniliseks vaheajaks 8:4 juhtima. Harri Palmari serviseeria järel jõudis Pärnu tiim seisuni 8:9. Punkt-punkti heitluses jõuti teise tehnilise vaheajani skooriga 15:16. Mõttepausi järel eksis paar korda rünnakul Hindrek Pulk ja Riia meeskond pääses ette 21:16. Külalised edu enam käest ei andnud ja võtsid võidu 25:19.

Kolmas geim algas võrdse heitlusega. Esimesele tehnilisele vaheajale mindi pärnakate 8:6 eduseisul. Teiseks tehniliseks vaheajaks kasvatasid pärnakad vahe neljale punktile 16:12. Geimi lõpus Pärnu meeskond enam edu käest ei lasknud ja sai kindla 25:17 võidu.

Neljandas geimis haaras Pärnu tiim kolmepunktilise edu, mida hoidis esimese vaheajani, millele mindi seisul 8:5. Riia meeskond jõudis viigini 14:14, ent kaks järgmist punkti kuulusid pärnakatele ja tehnilisele vaheajale mindi seisul 16:14. Järgmiste punktide mängimisel suurendas Pärnu meeskond edu veel ja võttis ülekaaluka 25:17 võidu.