Pärnu kaotas väikesele Kalevile

Pärnu meeskonna peatreener Heiko Rannula.
Pärnu meeskonna peatreener Heiko Rannula. Foto: ARDI TRUIJA / PÄRNU POSTIMEES/

Eesti korvpallimeistrivõistlustel kaotas Pärnu Sadama meeskond täna kodusaalis Tallinna TLÜ/Kalevile 75:84.

Kohtumist dikteerisid Pärnu spordihallis külalised. Esimese veerandaja võitsid nad 18:13 ja juhtisid poolajaks 33:32. Teisel poolajal jätkus tallinlaste domineerimine ja nood võtsid võidu.

Pärnu meeskonna resultatiivseim oli 19 punkti visanud Saimon Sutt. Domagoj Bubalo arvele jäi 18 silma ja kümme lauapalli.

Vastaste parim oli 23 silmaga Janis Vahter.

Pärnu meeskonna peatreener Heiko Rannula tunnistas pärast mängu, et meeskonnas oli liigne rahulolu viimase aja võitudega.

„Meil on tekkinud rahulolu, oligi äratust vaja,“ ütles Rannula. „Meie tagamängijad põlesid ereda leegiga läbi, nad olid ikka väga lahjad. Teeme nüüd nädalase üldfüüsilise tsükli, ehk tuleb teravus tagasi.“

Pärnu on turniiritabelis üheksa meeskonna seas viies, Kalev kuues.

Järgmisel laupäeval kohtub Sadam Raplas tabeli kolmanda, sealse Avisega.