Pärnu naiskond lõi superkarikamängus üheksa väravat!

Pärnu jalgpalliklubi naiskond alistas superkarikamängus 9:0 Tallinna Levadia naiskonna. Foto: Eesti Jalgpalli Liit

Täna Tallinna Sportland Arenal toimunud Eesti naiste jalgpalli superkarikamäng kujunes ühepoolseks, kui Pärnu Jalgpalliklubi naiskond (PJK) alistas kindlalt 9:0 Tallinna Levadia naiskonna.

Mullused Eesti meistrid pärnakad näitasid mullusele karikavõitjale taseme vahet juba avapoolajal, mille PJK võitis 4:0.

Kohtumise skoori avas kümnendal minutil Kairi Himanen ja vaid kolm minutit hiljem kasvatas Anete Paulus pärnakate eduseisu kahe väravaliseks.

33. ja 44. minutil skoors kahel korral Liivi Sõrmus.

Teisel poolajal jätkas PJK sealt, kus esimesel lõpetas. Esmalt tõi Merily Toom 54. minutil tabloole numbrid 5:0 ja neli minutit hiljem Kristina Bannikova 6:0.

74. minutil skooris Anastassia Morkovkina ja taas vaid neljaminutilise vahejärel teist korda Toom, tuues tabloole numbrid 8:0.

89. minutil lõi vahetusest sekkunud Ulrika Tülp juba Pärnu naiskonna üheksanda värava.

9:0 kohtumine lõppeski. PJK võitis Eesti superkarika seitsmendat aastat järjest.