Võrkpallurid edenesid kindlalt poolfinaali

PP

Eesti võrkpallimeistrivõistluste veerandfinaalis oli Pärnu võrkpalliklubi meeskond kahel korral üle TTÜ meeskonnast 3:0.

Nii neljapäeval kui laupäeval oli pärnakail lühike tööpäev. Neljapäeval Pärnus võttis suvepealinna esindusel aega tund ja 13 minutit, et vormistada võit numbritega 25:17, 25:18, 25:20. Laupäeval kulus Tallinnas viis minutit kauem, et saada turniiritabelisse kirja võidunumbrid 25:19, 25:19, 25:12.

Pärnakad panid laupäeval vastased serviga korraliku surve alla. Ässasid lõid pärnakad kaheksa, eksimusi kogunes neil üheksa. TTÜ võistkonna vastuvõtt oli mängu kohta vaid 35,9 protsenti.