Sintlane oli juhtrajasõidus üliedukas

Andy Aron.
Andy Aron. Foto: Erakogu

Haapsalus juhtrajasõidu Eesti meistrivõistlustel võitis Sindi tehnikaringi esindaja Andy Aron kamaluga medaleid.

Sindi tehnikaringi juhendaja Johannes Mets rääkis, et nädalavahetusel võistles Haapsalus kogu Eesti paremik. Ligemale 40 osalejat võttis omavahel mõõtu klassides N-14-noored, PR-24-produkt, F1-32-vormel, ES-32-väike eurosport; Open-12 ja ES-24-suur eurosport.

Aron võitis esmalt kulla klassis PR-24. Seejärel tuli noormees hõbedale klassides F1-32, ES-32, Open-12 ja ES-24. Et Aron võistleb alles juunioride seas, sai ta üldmedalite kõrval kõigil aladel kaela juunioride meistrikulla.