Võrkpallimeeskond alustas poolfinaalseeriat kaotusega

Pärnu võrkpalliklubi meeskond alustas Eesti meistrivõistluste poolfinaalseeriat Tallinna Selveri vastu 1:3 kaotusega.

Mängu avageimi võitis Selver 25:23. Teises geimis oli sama tulemusega parem Pärnu meeskond. Kolmandas geimis olid pärnakad tagaajajad ja pidid tunnistama vastaste 25:21 paremust. Neljandas geimis oli ülekaal taas pealinna meeskonna poolel, kes võitis 25:20.

Pärnu meeskonnale tõid kümme punkti Aleksandrs Kudrjašovs, Edvarts Buivids ja Taavet Leppik.

Selveri resultatiivseim oli 24 punktiga Lincoln Williams.

Selveri ründeprotsent oli 45,2 pärnakate 37,6 vastu. Selveri vastuvõtt oli statistika järgi 62,3 protsenti, pärnakatel 54,5. Selver lõi seitse ässa, Pärnu meeskond 4. Blokipunkte teenis pealinna meeskond 11, pärnakad neli.

Poolfinaalseeria mängitakse kolme võiduni. Järgmine mäng on neljapäeval Pärnus.

Teises poolfinaalseerias lähevad vastamisi Tartu Bigbank ja Rakvere võrkpalliklubi.