Eesti korvpallimeistrivõistluste veerandfinaalseeria avamängus alistas Pärnu Sadama korvpallimeeskond täna kodusaalis tasavägises mängus TTÜ 82:74.

Pärnakad alustasid mängu uimaselt ja kaotasid avaveerandi 16:24. Teisel veerandil sai aga suvepealinna meeskond oma mängumootori tööle. Pärnakad võitsid veerandi 31:20 ja poolajapausile mindi juba võõrustajate eduseisus 47:44.

Teisel poolajal nägi publik kompromissitut võitlust. Pärnu meeskond hoidis tasavägises mängus eduseisu ja võitis 82:74.

Pärnu meeskonnas olid parimad leegionärid. Domagoj Bubalo viskas 19 ja Edvinas Šeškus 18 punkti. Bubalo sai kirja kaksikduubli, võttes ühtlasi kümme lauapalli.

Vastaste parim oli 19 punkti visanud pärnakas Toomas Raadik.

Kolme võiduni mängitava seeria teine kohtumine on pühapäeval Tallinnas. Pärnu spordihallis mängitakse taas teisipäeval.