Kogemused ja võitlusvaim viisid naiskonna edasi

Pärnu jalgpalliklubi naiskond sai karikamängus ülimagusa võidu põhikonkurendi Tallinna Flora üle. Foto: Mailiis Ollino

Pärnu jalgpalliklubi (PJK) naiskond alistas üleeile kodusel Mai kunstmuruväljakul naiste jalgpalli karikavõistluste veerandfinaalmängus tasavägises matšis Tallinna Flora lisaajal 3:0.

Kuigi Pärnu naiskonna ründajad tabasid normaalajal kaks korda vastaste värava põiklatti, jäi neil õnnest puudu, et mängu saatus 90 minutiga otsustada.

Lisaaja neljandal minutil õnnestus skoor avada PJK mängijal Liivi Sõrmusel. I-le panid punkti üsna matši lõpus Kaire Palmaru ja Anastassia Morkovkina.