Valus kaotus aitab muutuda tugevamaks

Pärnu Vaprus (mustas) andis Viljandis Tulevikule küll lahingu, kuid lahkus väljakult kaotajana. Vigade paranduseks avaneb pärnakail võimalus 13. mail Rannastaadionil. Foto: Elmo Riig / Sakala

Eesti jalgpalli meistriliigas kaotas Pärnu Vaprus üleeile põhikonkurendile liigasse püsimajäämise nimel Viljandi Tulevikule 1:2, kuid meeskonna peatreeneri Marko Lelovi arvates ei tasu tulemusest masendusse langeda.

Viljandi kunstmuruväljakul toimunud mängu esimest poolaega kontrollis pigem Tulevik. 15. minutil teenis kodumeeskond paarikümnelt meetrilt karistuslöögi. Selle realiseeris meisterlikult Sander Post, kes keerutas palli pärnakate müürist mööda Kristjan Vainu kaitstava värava paremasse alanurka.

Rohkem kindlaid väravavõimalusi kummalgi meeskonnal avapoolajal ei avanenudki.