Pärnu poisid tulid Baltimaade meistriks

Pärnu Spordikool.
Pärnu Spordikool. Foto: volley.ee

Möödunud reedest pühapäevani toimusid Pärnu spordihallis U18 vanuseklassi spordikoolide Baltimaade meistrivõistlused võrkpallis, kus Pärnu spordikooli noored suutsid tiitlit kaitsta.

Kolm päeva kestnud turniiril pääsesid Eesti võistkondadest alagrupi võitjatena poolfinaali spordiklubi Tats Tallinn, Pärnu spordikool ja Tallinna Selveri spordikool, mis võitsid kõik kolm alagrupimängu. Pärnu ja Tatsi poeglaste edutee jätkus poolfinaalis, kui vastavalt 3:0 (17, 16, 13) mängiti üle Riia võrkpallikool II ja 3:0 (25, 7, 17) Selver.

Esikohamängus läks võitja selgitamiseks vaja kolme geimi, kui Pärnu võistkond pani Tatsi vastu oma paremuse maksma 3:0 (12, 22, 20).

Ühtlasi tegid mullused meistrid Pärnu poeglapsed ideaalse turniiri, sest viies kohtumises ei loovutatud ühtegi geimi.

Pärnu spordikooli parimaks mängijaks tunnistati Richard Voogel.