U16 poisid pidid leppima neljanda kohaga

Märtsis võitsid KK Pauluse noored Euroopa noorte korvpalliliiga (EYBL) Riia etapi. Foto: Lea Aniste

Möödunud nädalavahetusel Raplas G4S noorteliiga kuni 16aastaste noormeeste Final Fouri korvpalliturniiril pidi Pärnu meeskond KK Paulus vastu võtma kaks kaotust ja piirduma neljanda kohaga.

Poolfinaalis tuli alla vanduda hilisemale meistrile BC Tartu/Salva 49:75. Pärnu poistele sai saatuslikuks vilets teine veerandaeg, mis kaotati 5:23. Vaid seitsme mehega mänginud Pauluse parimad olid 12 punktiga Mihkel Kersalu ja Kaspar Lootus.

Kolmanda koha mängus tuli tunnistada BC Tarvas/Rakvere SK I meeskonna 76:67 paremust. Pärnu poolelt rassisid kõik 40 minutit väljakul koguni neli mängijat. Pärnu parimana viskas Kersalu 29 punkti ja võttis kümme lauapalli. Lootus lisas 25 punkti ja 15 lauapalli.