Pärnu jalgpalliklubi naiskond tõusis raske võiduga ainuliidriks

Pärnu jalgpalliklubi naiskond alistas tulises heitluses oma peamise konkurendi FC Flora 3:2.
Pärnu jalgpalliklubi naiskond alistas tulises heitluses oma peamise konkurendi FC Flora 3:2. Foto: Grete Kaljuvee/Pärnu jalgpalliklubi naiskond

Pärnu jalgpalliklubi naiskond alistas naiste meistriliiga viiendas voorus võõrsil pingelises heitluses oma põhikonkurendi FC Flora, tõustes meistrisarja ainuliidriks.

Kahe Eesti tugevama klubi omavahelist kohtumist läks juba 5. minutil Katrin Loo väravast juhtima pealinna naiskond.

Pärnu naiskonna raudvara Anastassia Morkovkina viigistas 20. minutil seisu ja avapoolaja lõpul viis penaltist oma naiskonna ette.

Kui teisest poolajast oli mängitud veerand tundi, seadis FC Flora Lisette Tammiku väravast taas jalule viigi.

Mängu saatuse otsustasid siiski pärnakad. Kümme minutit enne lõpuvilet kindlustas kolm punkti Pärnu naiskonnale Anete Pauluse tabamus.

Rohkem väravaid ei löödud ja nii sai Pärnu jalgpalliklubi naiskond kirja raske 3:2 võidu.

Pärnakatel on viie vooru järel 15 punkti. FC Flora ja Tartu SK 10 Premium jäävad maha kolme punktiga.

Pärnu naiskonna järgmine mäng tuleb järgmisel laupäeval koduväljakul FC Levadiaga.