Lauatennisistid jõudsid poodiumile

Andris Tammela
Mart Luuk.
Mart Luuk. Foto: URMAS LUIK/PRNPM/EMF

Möödunud nädalavahetusel lõppenud, kaheksast etapist koosnenud Eesti laste lauatennise GP-sarjas jõudsid kokkuvõttes poodiumile vennad Luukid.

Pärnu spordikooli treeneri Andres Kulli teatel saavutas sarja üldkokkuvõttes kuni 15aastaste arvestuses teise koha Mart Luuk (Klubi Vint-90 / Pärnu spordikool) teise koha. Tema noorem vend Aadu Luuk sai kuni üheksa-aastastest poistest esikoha.

Peale selle toimus pühapäeval Eesti juunioride top-8 turniir, kus Luuk alistas kõik vastased ja võitis võistluse. Pärnu neiu Valeria Satõtseva tuli neidude arvestuses kolmandaks.

Kaks nädalat tagasi korraldati Eesti kadettide vanuseklassiski top-8 turniir. Seal oli Luuk narvalase Stanislav Strogovi järel teine. Kolmanda koha sai teine pärnakas Ken Talpas-Taltsepp.