Pärnu jalgpallinaised peksid karikafinaalis vastaste puuri täis

Martin Laine
Pärnu jalgpalliklubi (PJK) naiskond. Pilt on illustratiivne.
Pärnu jalgpalliklubi (PJK) naiskond. Pilt on illustratiivne. Foto: Madis Sinivee/

Täna toimus pealinnas A. Le Coq Arenal Eesti naiste karikavõistluste finaalmäng, kus Pärnu jalgpalliklubi (PJK) tüdrukud vastastele ei halastanud, võites Tallinna Kalevi jalgpalliklubi 8:0.

Pärnakad vormistasid võidu veenvalt ja kiiresti, võites esimese poolaja 4:0. Täpselt samas tempos jätkati teiselgi poolajal: järgmised neli väravat löödi poolaja esimese 20 minutiga.

Kübaratrikiga kostitas pealinlasi PJK keskpoolkaitsja Kaire Palmaru, kes lõi värava 5., 47. ja 67. minutil.

Peale tema skooris Kristina Bannikova: 54. ja 58. minutil, samuti said jala valgeks Liivi Sõrmus ja Anastassia Morovkina.

20. minutil pidid vastased võrgust välja korjama Karolina Pervi omavärava.

Täna karika pea kohale tõstnud pärnakad on harjumuspäraselt heas hoos ja liigaski juhivad naised kuue mängu järel täiseduga.