Jalgpall on ümmargune: teise liiga meeskond lõi Vapruse karikasarjas auti

Pärnu Vapruse jalgpallurid.
Pärnu Vapruse jalgpallurid. Foto: Madis Sinivee/Pärnu Postimees/

Pärnu Vapruse jalgpallimeeskond langes Eesti karikavõistlustel konkurentsist juba 1/32-finaalis, jäädes võõrsil alla teises liigas mängivale Narva Unitedile.

Vaprus asus Ronaldo Tiismaa väravast karikamängu 36. minutil küll juhtima, kuid Vitali Andrejevi tabamus avapoolaja teisel lisaminutil viigistas seisu ja sama mehe teine tabamus teise poolaja kolmandal minutil tõi Narva meeskonnale magusa 2:1 võidu.

Narva United tegi karikasarjas ilma ka eelmisel hooajal, kui jõuti välja poolfinaali, kus jäädi 0:2 alla Tallinna FCI-le.