Keskerakonna nimekirjas Pärnu I ja II ringkonnas kandideerib kokku 40 inimest. Linnas on kandidaate 29 ning Audrus, Paikusel ja Tõstamaal 11. Nimekirja veab Pärnus Kadri Simson. Maaringkonnas on esimeseks seatud Ardo Aasa.
Loe, kes kandideerivad Keskerakonna nimekirjas
Pärnu I ringkond (Pärnu linn)
1. Kadri Simson - majandusminister
2. Hillar Talvik - Pärnu linnavolikogu aseesimees
3. Külli Pärtelson - õpetaja, Keskerakonna Pärnu piirkonna aseesimees
4. Arvo Reedik - Pärnu linnavolikogu keskfraktsiooni esimees
5. Ivi Altmäe - AS WASA müügijuht ja Pärnu linnavolikogu liige
6. Anne Betker - Eesti Korteriühistute Liidu Lääne regiooni esinduse juhataja, korteriühistute juht ja linnavolikogu liige
7. Astrida Bobrova - pensionär
8. Aime Bräutigam - Pärnu lasteaed Trall majandusala juhataja
9. Tatjana Gussarova - Pärnu linnavolikogu liige
10. Inge Jõgi - SA Pärnu Haigla
11. Helle Kaalep - korteriühistu juht
12. Peeter Kais - treener
13. Avo Keel - Pärnu võrkpalliklubi treener
14. Karmo Konts - ettevõtja ja Pärnu linnavolikogu liige
15. Margit Kõrts - arhitekt
16. Mare Meier - pensionär ja aktiivne Raeküla seltsi liige
17. Ivar Mägi - üliõpilane
18. Cristel Mölder - Maaelu edendamise SA konsulant
19. Sten Pedari - riigikogu aseesimehe abi
20. Riho Prints - endine sadamakapten
21. Silvia Reibaum - AS Paikre tööline
22. Erika Sonntak - treener
23. Arvo Tali - Sauga põhikooli direktor
24. Marina Timšaova - slaavi kultuuriühingu Jaroslavna juhatuse liige
25. Madlenne Timofejev - õpilane, Pärnu Koidula gümnaasiumi õpilasesinduse liige
26. Varje Tipp - Pärnumaa kutsehariduskeskuse arendusosakonna juhataja
27. Tea Toode - Pärnu Kuninga tänava põhikooli õpetaja
28. Vladimir Zemljannikov - Tahkuranna vallavalitsuse järelvalveametnik
29. Kätlin Joala - Euroopa parlamendi nõunik
Pärnu II ringkond (Audru, Paikuse, Tõstamaa vallad)
1. Ardo Aasa - töötukassa juhtumikorraldaja
2. Paul Karlep - Tõstamaa vallavolikogu liige
3. Aivar Ild - põllumajandusettevõtja
4. Sirje Jaanimets - pensionär
5. Viljar Kaal - ettevõtja
6. Raivo Kandelin - pensionär
7. Vitali Kiradi - väikeettevõtja
8. Eve Käär - Koonga ambulatooriumi pereõde
9. Valter Landing - ettevõtja
10. Leo Pärnik - pensionär
11. Merike Tuhkanen - Keskerakonna Pärnu linna arendusjuht