Isamaa ja Res Publica Liidu (IRL) nimekirjas kandideerib Pärnu 1. valimisringkonnas 30 ja 2. valimisringkonnas 35 linnavoliniku kandidaati.
Vaata, kes kandideerivad Pärnus IRLi nimekirjas
"Me oleme tugev meeskond kogemuste, oskuste, teadmiste ja teotahtega. Meie meeskonna liikmed julgevad ja tahavad otsustada, muuta ja muutuda, pidades seejuures oluliseks isamaalisi väärtusi ning koostööd kogukondade, ettevõtete ja asutustaga nii Pärnu siseselt, kui piirideüleselt,” sõnas IRLi Pärnu linnapeakandidaat Andres Metsoja.
Isamaa ja Res Publica Liit (IRL) esitas üle Eesti kokku 47 nimekirja.
Pärnu 1. valimisringkond (Pärnu linn):
Andres Metsoja, Pärnu linnapeakandidaat, Riigikogu liige, IRL aseesimees
Meelis Kukk, Pärnu linnavalitsus, abilinnapea
Peeter Prisk , OÜ Kinnisvaraekspert Pärnu, juhataja
Andres Sooniste, Tarbijakaitseamet, peadirektor
Ago Altjõe, Foxman OÜ, juhataja
Kalli Mägar, Riigi Kinnisvara AS, heakorra spetsialist
Rain Jung, Wonderbuild OÜ, juhatuse liige
Ilme Palu, Pärnu spordikool
Kaido Juurik, Pärnu spordiselts Kalev, juhatuse esimees, treener
Ilme Seepere, MTÜ Pärnu Horisont, juhataja
Ago Kalmer, ettevõtja
Kaie Seger, tantsu- ja liikumisõpetaja
Jüri Kask, ettevõtja
Rüüt Simson, kodune
Kaspar Kokk, AS Pärnu Sadam, nõukogu liige
Margit Sooniste, Pärnu Rääma põhikool, õpetaja
Tarmo Kuningas, Pomarfin AS, tootmisjuht
Mari Suurväli, TÜ Pärnu Kolledž, Väärikate ülikooli projektijuht, Tallinna tehnikakõrgkool, lektor
Johan Kärp, korvpalliklubi Paulus
Katrin Uutsalu, Pärnu- Jaagupi põhikool, direktor
Rein Männik, Pärnu Haldusteenused, välitööde juht
Olavi Post, Henkel Balti Operations OÜ, juhataja
Nikolai Pribõlski, OÜ Nila
Kristjan Puusild, Pärnu haigla, psühholoog
Erik Reinhold, juhtimistreener
Jaan Roosnurm, pensionär
Urmas Salmu, Silberauto Eesti AS
Tõiv Tiits, õpetaja
Marko Truu, sotsiaalkindlustusamet, peaspetsialist
Võido Voor, FIE, õigusalane tegevus
Pärnu 2. valimisringkond (Audru, Paikuse, Tõstamaa vallad):
Kuno Erkmann, Paikuse vallavalitsus, vallavanem
Siim Suursild, Audru vallavalitsus, vallavanem
Eero Rändla, pensionär
Jaanus Põldmaa, Audru valla volikogu esimees. Põhara Agro OÜ
Toomas Aaviste, OÜ Morbela, piirkonna müügijuht
Lembit Alliksaar, keskkonnaamet, metsanduse spetsialist
Priit Annus, Audru vallavalitsus, abivallavanem
Avo Hansberg, Edela Loodusmatkad OÜ
Raiko Hiis, Ardis Ehitus OÜ, ehitusjuht
Harry Järmut, OÜ Grundar Puit
Oliver Kikas, Pärnumaa kutsehariduskeskus, kutseõpetaja
Ado Kirsi, meelelahutaja
Rita Kurgu, ettevõtja
Jekaterina Kuru, Audru lasteaed, juhataja
Janely Kuuskler- Adler, Janely Koduköök
Aare Külaots, Paikuse põhikool, direktor
Merle Lillak, Pärnu linna lasteaedade assistent
Raivo Loorits, pensionär
Arvo Lorents, ettevõtja
Marko Luhaoja, ehitusviimistluse konsultant
Jüri Makarov, ettevõtja
Karmo Näkk, päästeamet, ohutusjärelvalve büroo peainspektor
Eino Ojandu, ettevõtja
Tiina Ojaste, kunstnik
Kai Oraste, Audru kool, õpetaja
Annika Põltsam, Seljametsa muuseum, juhataja
Toomas Rehe, ettevõtja
Margus Saare, taluperemees
Mati Sutt, Jõõpre kool, direktor
Jaan Tamme, AS Pärnu Vesi, jaamade mehaanik
Peep Tarre, Audru vald, sotsiaalnõunik
Urmas Teeäär, Stono Ehitus OÜ
Marge Tuul, õpetaja
Toomas Õmblus, keskkonnainspektsioon, Pärnumaa büroo juhataja
Kristjan Õunpuu, Paikuse päevakeskus, juhataja