Vähiravifondi toetas 482 pealtvaatajat

Vaprus - Levadia
Vaprus - Levadia Foto: Madis Sinivee/Pärnu Postimees/

Jalgpalli Eesti meistriliiga 30. voorus ehk kuus mängu enne hooaja lõppu kohtusid Pärnu Rannastaadionil kodumeeskond Vaprus ja Tallinna FC Levadia. Mängu võitsid pealinlased 4:0.

Levadia asus matši juba viiendal minutil juhtima, kui äärelt tulnud palli suunas ristnurka Mark Oliver Roosnupp. Tallinna klubi kahekordistas oma eduseisu poolaja lõpu eel, kui täpne oli Josip Krznaric. Teisel poolajal lõi Levadia veel kaks väravat: 64. minutil sahistas võrku Kaspar Mutso ja 74. minutil sai oma teise värava kirja Roosnupp.

Vapruse peasponsor Coolbet annetas iga kohale tulnud pealtvaataja eest kolm eurot, seega vähiravifondile Kingitud Elu kogunes 1446 eurot.