Esiliiga meister näitas pärnakatele hambaid

Pärnu võrkpalliklubi meeskond ei saanud esiliiga meistri vastu kerget võitu.
Pärnu võrkpalliklubi meeskond ei saanud esiliiga meistri vastu kerget võitu. Foto: ANTS LIIGUS/PRNPM/EMF

Pärnu võrkpalliklubi meeskond sai Eesti karikavõistluste veerandfinaali esimeses mängus võõrsil 3:1 jagu esiliiga valitsevast meistrist ja praegusest liidrist TTÜ/Kiilist.

Võit ei tulnud Eesti-Läti ühisliigas pallivatele pärnakatele sugugi kergelt - vastastele anti üks geimivõit.

Korduskohtumine toimub 30. novembril Pärnus.

Poolfinaalpääsu on juba kindlustanud Tallinna Selver ja Tartu Pere Leib.

Selver Tallinn kohtub poolfinaalis paari Rakvere Grossi Toidukaubad - TTÜ võitjaga ning Tartu Pere Leib paari TTÜ/Kiili - Pärnu võrkpalliklubi võitjaga.