Pärnakad kindlustasid ühisliiga põhiturniiril endale teise koha

Andrus Raadik.
Andrus Raadik. Foto: Ants Liigus

Pärnu võrkpalliklubi meeskond sai Eesti-Läti ühisliigas põhiturniiri viimases kohtumises täna võõrsil 3:1 jagu lõunanaabrite Biolarsist.

Pärnakad võitsid esimese geimi ülekaalukalt 25:13, ent lubasid vastastel järgmises 25:21 võiduga mänguseisu võrdsustada.

Järgmises kahes geimis panid pärnakad oma paremuse siiski maksma, võites need 25:23 ja 25:22.

Andrus Raadik tõi oma meeskonna kasuks 23 punkti, Aivar Silm 18 ja Tamar Nassar 15 punkti.

Tänase võiduga kindlustas Pärnu võrkpalliklubi meeskond ühisliiga põhiturniiril Tallinna Selveri järel endale teise koha.

Veerandfinaalis kohtub Pärnu meeskond Daugavpilsiga. Teistes paarides on vastamisi Tallinna Selver - VK Biolars, Tartu Pere Leib - Ozolnieki Biolars ja TTÜ - Riia Lase.