Pärnakad asusid veerandfinaali juhtima

Pärnu võrkpalliklubi naiskond.
Pärnu võrkpalliklubi naiskond. Foto: Urmas Luik

Pärnu võrkpalliklubi naiskond alustas meistriliiga veerandfinaalseeriat Tallinna ülikooli (TLÜ) vastu võidukalt.

Pärnakad alistasid TLÜ kodusaalis 3:1, võites kaks esimest geimi 25:14 ja 25:19, kaotades kolmanda 14:25 ja vormistades lõppskoori 25:23 võiduga neljandas geimis.

Tene Jürgens ja Kristiina Raap tõid Pärnule 15 punkti.

Põhiturniiril kolmanda koha saanud Pärnu naiskond kohtub TLÜga uuesti laupäeval Tallinnas. Vajadusel mängitakse veel pühapäeval Pärnus.

Teise veerandfinaalseeria avakohtumises alistas Võru 3:2 Tartu ülikooli/Eedeni.

Meistriliiga poolfinaalidesse on juba koha taganud põhiturniiri kaks paremat: Viljandi Metall ja Viimsi SPA.