Pärnu võrkpallineiud tulid hõbedale

, veebitoimetaja
Eva-Lotta Raat valiti turniiri parimate mängijate hulka.
Eva-Lotta Raat valiti turniiri parimate mängijate hulka. Foto: URMAS LUIK/PRNPM/EMF

Pärnu võrkpalliklubi neiud said Võrus peetud U-20 vanuseklassi Eesti meistrivõistluste finaalturniiril võõrustajate järel teise koha.

Otsustavas mängus pidi Pärnu naiskond tunnistama Võru SK 3:2 paremust. Pärnu naiskond asus kohtumist geimidega 2:1 juhtima, kuid Võru võitis tasavägise neljanda geimi seisuga 29:27 ja viigistas mänguseisu 2:2. Viies geim kuulus kodusaalis mänginud Võrule 15:10.

Pärnu naiskond alistas kuue naiskonna turniiril 3:0 Viljandi SK, 3:1 Tartu SS Kalevi, 3:1 Saaremaa SK ja 3:0 Tallinna VK Tähe.

Turniiri parimate mängijate hulka valiti Pärnu naiskonnast Eva-Lotta Raat.

Neidude U-20 vanuseklassi Eesti meistriks tuli finaalturniiri täiseduga lõpetanud Võru naiskond. Pronksi said viljandlased.