Võrkpallurid said Tartu turniiril teise koha

Pärnu võrkpalliklubi meeskond.
Pärnu võrkpalliklubi meeskond. Foto: URMAS LUIK/PRNPM/EMF

Pärnu võrkpallimeeskond sai Tartus  peetud rahvusvahelisel võrkpalliturniiril Premium7 Cup kodumeeskonna järel teise koha.

Eesti-Läti ühisliiga uueks hooajaks valmistuv Pärnu meeskond tunnistas turniiri avapäeval Tartu Duo 2:1 paremust, võitis 2:1 TTÜ meeskonna ja 3:0 Riia Lase.

Kõikides kohtumistes mängiti kolm geimi, iga geimivõit tähendas tabelisse ühte punkti. Turniirivõitja Tartu Duo kogus lõpuks 7 punkti, Pärnu võrkpalliklubi saagiks jäi 6 punkti, TTÜ kogu 3 punkti ja Riia Lase 2 punkti.

Pärnu võrkpalliklubi meeskond sai teise koha ka eelmisel nädalavahetusel kodusaalis peetud turniiril, kus pärnakaid suutis edestada Tallinna Selver. Pärnu turniiri kolmas-neljas olid Tartu Duo ja Jelgava.

Schenkeri liiga algab Pärnu meeskonnale järgmisel pühapäeval Rakveres.