Logi sisse
Aktiveeri
digileht

JÄÄR (21. III – 19. IV)

Järgnevad kolm nädalat on ideaalne aeg ülemuste ja alluvatega suhtlemiseks, kuna soovid töös edasi areneda. Sinu tähelepanu on karjääril.

Marineeritud kurk “Marje eri”

“Iga aastaga läheneme üritusele julgemalt, tänavune Lamba Vest on meeleolukam, esinejaid on rohkem ja käsitöölisi paarisaja ringis. Mullu käis festivalilt läbi 8000–9000 külastajat,” tõdes Ahti Kukk Tahkuranna vallavolikogust.

Eile keskpäeval algasid Pärnu Nooruse majas 18. üleriigilised portselanipäevad, kus meistrikursuste kõrval avati portselanimaalinäitus.

Esmaspäeva, 1. augusti keskpäeval annab Pärnu Raehoovis kontserdi Stuttgardi muusikakooli sümfooniline noorte puhkpilliorkester.

Sakslaste muusikaline kooslus, mis tänini diskopeod elama paneb, sündis 1977. aastal Münchenis.

Laupäeval esineb kultuuriklubis Tempel Robin Juhkental & The Big Bangers.

Täna oodatakse Pärnu Sunset Lounge`i üritusele "Cointreau Parisian Ladies Night" naisi, kes huvituvad meigikunstist, moest ja meeldivatest jookidest.

JÄÄR (21. III – 19. IV)

Spordisündmused, romantilised kohtumised ja lastega veedetud aeg võivad olla ärritavad. Püüa elust siiski rõõmu tunda.

Järgmisel nädalal Pärnu rannas toimuva suve suurfestivali Weekend Festival Balticu piletitest on tänaseks omaniku leidnud 95%.

TEATER

Endlas
kl 19 dokumentaallavastus eestlusest „45 339 km² raba“ (Küünis).

LÕBUSTUS

Pärnu lahel
kl 18 „Jahiga merele“.

KONTSERT

Raehoovis
kl 12 Stuttgarti muusikakooli sümfoonilise noorte puhkpilliorkestri (Saksamaa) kontsert. Ansambel Serenata. Dirigent Alexander Beer. Tasuta.

TEATER

Endlas
kl 19 ökoloogiline armastuslugu ühes vaatuses „Kopsud“ (Küünis),
kl 19 muusikaline koguperelavastus „Peeter Paan“ (suures saalis).

Weekend Festivali ajal, 4.–6. augustini avab Pärnu kuursaalis kunagises Rannakinos uksed ajutine klubi, kostitades elektroonse muusika austajaid house`ist techno- ja trummi- ja bassirütmideni. Eesti suurima klubilava täidavad kolmel järjestikusel ööl Still Out, Eksistants x Ruum ja Haigla Pidu.

JÄÄR (21. III – 19. IV)

Püüa vältida vaidlusi raha ja positsioonide üle, kuna need võivad inetuks kiskuda. Õnneks mööduvad need vähemalt kiiresti.

TEATER

Endlas
kl 19 mänguline draama „Öös on asju“ (suures saalis).

Täna astuvad Pärnu ranna kõlakojas sarja "Pärnu suvemuusika 2016" eelviimasel kontserdil üles Indrek ja Paul Kristjan Kalda kavaga "Lihtsalt lood".

Weekend Festival Balticu üks peaesinejatest Steve Aoki esitas muusikapeo korraldajatele nõudmiste nimekirja, millega soovib neilt oma esinemise ajaks torte.

JÄÄR (21. III – 19. IV)

Täna võib juhtuda, et saad mõne ootamatu kutse, sest päev on täis üllatusi.

Homme saabub Põhjamaadest Eestisse üle 50 luksusliku sportauto, mille kogumaksumus ulatub kümne miljoni euroni ja summaarne võimsus ületab 30 000 hobujõudu. Kõige kallim neist, Lamborghini, maksab ligikaudu 350 000 eurot.

TEATER

Endlas
kl 19 poeetiline tragikomöödia „Kahe lugu“ (Küünis).

Pärnumaa suve pikim, Kabli Päikeseloojangu festival, mis kestab kuu aega, on jõudnud lõpusirgele.

JÄÄR (21. III – 19. IV)

Muretsed täna raha pärast. Võid kümne küünega kinni hoida millestki, mida omad.

Pärnumaa bänd POSÕ avaldas verivärske singli "Põdra lugu", mis on kolmas singel ansambli 28. juulil ilmuvalt debüütalbumilt "POSÕ".

KONTSERT

Raekoja saalis
kl 20 kontsert „Hea klaver III“. Esinevad Hiina juurtega noored klaverimängijad.

JÄÄR (21. III – 19. IV)

Sel suvel on sul suurepärane võimalus muuta oma töökoht paremaks või saada olemasolevast etem töö. Kasuta võimalust, kui see avaneb.

Maasikad tarretises

Täna kell 20 toimub selle suve suurim rokiüritus Pärnus, kui Vallikääru lavale astuvad Metsatöll, No-Big-Silence ja Sibyl Vane.

Sel pühapäeval korraldab Pärnu kuurordigalerii taas moeallee, kus avavad oma loomingu varasalved Eesti moe- ja ehtedisainerid.

Sel pühapäeval, 24. juulil kell 15 jäädvustab fotograaf Alina Birjuk Pärnu kesklinnas SEBi Rüütli tänava poolses pargis pärnakate ilu, esitades endale väljakutse saada igast inimesest viie minutiga kaunis pilt.

Täna astub Jarek Kasar ehk Chalice üles Pärnu kultuuriklubis Tempel, et anda üha harvem ette tulev räpikontsert.

Homme Pärnu rannapargis toimuval rõõmsate laste festivalil osaleb ligemale 40 Eesti lastedisaini tootjat, kes tutvustavad nii rõivaid, aksessuaare, mööblit kui ka muid laste- ja peretooteid.

JÄÄR (21. III – 19. IV)

Suhted kolleegidega on täna sõbralikud. Ometi ei maksaks lubada rohkem, kui korda jõuad saata.

KINO

Kosmonautika puhkekeskuses
kl 20 Kabli Päikeseloojangu festivali UFO-teemaline filmiõhtu.

TEATER

Endlas
kl 20 monoetendus „Ürgmees“. Mängib Jan Uuspõld.

TEATER

Jahtklubi purjekakuuris
kl 19 suvelavastus „Klarissa kirjad“.

KINO

Uue kunsti muuseumis
Pärnu filmifestivali filmid. Kl 17 muusikafilm „Koletis“, kl 19 audiovisuaalsed portreed: „Pianiino“ ja „Võitlus saatusega“.

JÄÄR (21. III – 19. IV)

 

Käi täna inimestega ettevaatlikult ümber, sest enamik inimesi tunneb end kõrvalejäetu ja üksikuna.

KINO

Uue kunsti muuseumis
Pärnu filmifestivali filmid. Kl 17 film Eesti rahva auhinnale: „Mussa“, kl 19 elustiilid „Johni oodates“.

"Iga aastaga läheneme üritusele julgemalt, tänavune Lambavest on meeleolukam, esinejaid on rohkem ja käsitöölisi paarisaja ringis. Mullu käis festivalilt läbi 8000–9000 külastajat," tõdes Ahti Kukk Tahkuranna vallavolikogust.

Laupäeval, 23. juulil toimuval rõõmsate laste festivalil tutvustavad Pärnu ning Pärnumaa laste- ja noortesõbralikud turismiettevõtted perepuhkuse võimalusi. Iga väljapaneku juures on tasuta tegevused, kus lapsed saavad ise käed külge lüüa.

JÄÄR (21. III – 19. IV)

Täna on õige päev arutleda laste heaolu ja hariduse üle. On samuti hea päev sportimiseks ja kodutööde tegemiseks.

KINO

Uue kunsti muuseumis
Pärnu filmifestivali filmid. Kl 17 film Eesti rahva auhinnale: „Päikese all“, kl 19 elustiilid: „Eoha“ ja „Suureks saades“.

JÄÄR (21. III – 19. IV)

Tänane päev on täis keerukaid trikke. Ole väga ettevaatlik ülemuste, vanemate, õpetajate ja politseiga suheldes. Mõtle hoolega järele, mida öelda ja mida mitte.

KINO

Uue kunsti muuseumis
Pärnu filmifestivali filmid. Kl 17 film Eesti rahva auhinnale: „Olmo ja „Kajakas”” , kl 19 audiovisuaalsed portreed: „Kaamelimees Goran“ ja „Pulmafilm“.

Laupäeval, 23. juulil Pärnus toimuval rõõmsate laste festivalil võivad nii lapsed kui ka täiskasvanutel tulla ostma ja müüma oma seisma jäänud spordi-, kunsti-, meisterdamis- või muusikatarbeid. Samuti on ettevõtlikud lapsed ja õpilasfirmad oodatud müüma oma valmistatud asju.

Pärnu Postimees algatab pildimängu "Weekendiks tantsuvormi", kus parima pildi autor võidab kümme ühepäevapiletit aasta suurimale Pärnumaal toimuvale üritusele vabalt valitud päevadel.

Küsitluses on osalenud  inimest