Logi sisse
Aktiveeri
digileht

JÄÄR (21. III – 19. IV)

Su mõtetes mõlgub raha, sest soovid soetada midagi luksuslikku. Mõtle oma rahalised võimalused põhjalikult läbi.

Pärnu kesklinnas Aia tänaval toimus selle suve viimane Eesti disainereid tutvustav moeüritus Moeallee.

Discgolf`i-klubi Hole In One eestvedamisel on Audru valla Valgeranna terviseraja 18rajalise kettagolfiraja ehitus jõudnud lõpusirgele ja selle nädalal lõpus oodatakse kaasa lööma talgulisi.

LÕBUSTUS

Tervise kultuurikeskuses

kl 19.30 Celavy Kabaree ,,Leegitsev öö“. Showtantsutrupp Celavy.

Täna, 20. augustil, toimus Tahku tare külakeskuses meeleolukas hapukurgifestival. Ilmataat oli armulik ja see tagas mõnusa rahvahulga, kes nautis rahvatantsu, seltskonda, muusikat ja loomulikult maitsvat hapukurki.

Pärnu räppar Pok avaldas uue loo "Kõrgklassi täht", milles teeb kaasa lauluga "Linn on minu" kuulsaks saanud lauljatar Epp Kõiv.

Pärnu Postimehe videomagasin Nädalalõpp ilmub Pärnu Postimehe digilehes igal reedel, sisaldab kommentaare lõppeva nädala uudistele ja heidab pilgu tulevikku.

Via Baltica ääres Tahku Tare külakeskuses homme toimuv hapukurgifestival väärtustab rannarahva olulisi elatusallikaid: kurki, kala ja käsitööd.

Ülehomme astub Pärnu kesklinnas Aia 8 alleel selle suve viimasel Eesti disainereid tutvustaval moeüritusel kuue tunni vältel üles 20 disainerit 14 kollektsiooniga.

JÄÄR (21. III – 19. IV)

Oled täis energiat ja tahad mööblit ümber tõsta, remonti teha või muul moel kodu uuendada. Hea oleks täna peretülidele joon alla tõmmata, sest lähedased on andestavad.

LÕBUSTUS

Tervise kultuurikeskuses
kl 19.30 „Rahvalik õhtu“. Rahvatantsurühmad Pastlapaar ja Anna Raudkatsi Tantsuselts ARTS.

TEATER

Koidula pargis
kl 19 kirjandusetendused „Kohtumised pargis“.

LÕBUSTUS

Tervise kultuurikeskuses
kl 19.30 „Igavesti haljas operett! “. Operetiansambel Wunderbar.

LÕBUSTUS

Aia 8 alleel
12–18 Eesti disainimoe moeallee „Mere moodi“.

JÄÄR (21. III – 19. IV)

Tänane täiskuu võib tekitada probleeme laste või sõpradega. Sinu parim võimalus on jääda igas olukorras rahulikuks.

Spordilembesed pärnakad võivad rõõmustada linna tänavuse kaasava eelarve abil Kesklinna silla kõrval valminud 170 meetri pikkuse pump track’i ehk rattaraja üle, mis on esimene omalaadne Eestis.

TEATER

Endlas
„Monomaffia 2016“. Kl 16 „Sõnadetagi selge“ (suures saalis), kl 18 „Juudas“ (Küünis), kl 20 „5 grammi sisemist rahu“ (suures saalis).

JÄÄR (21. III – 19. IV)

Võid välja mõelda vapustavaid viise, kuidas tutvustada teistele parandusettepanekuid ja reformimisideid. Ka tervise tugevdamiseks leiad mooduseid.

Pühapäeval Pärnu Munamäe ekstreemspordipargis olnuid tabas suur üllatus, kui rulasõitjate vahele trüginud trikiratturit korrale kutsuma läinud turvamees rattaga ise paar kiiremat tuuri üles võttis ja turvavarustuseta üle rambi tuhisedes sõiduvahendiga peadpööritava salto tegi.

TEATER

Endlas
„Monomaffia 2016“. Kl 19 „Sõdur“ (suures saalis), kl 21 „Mu süda uitab Lvovis“ (Küünis).

JÄÄR (21. III – 19. IV)

Tänane päev on täis ebatavalisi sündmusi ja lõbu. Ootamatud kutsed kõikvõimalikele üritustele jõuavad kuidagi sinuni.

TEATER

Endlas

„Monomaffia 2016“. Kl 17 „Kuidas ma koera sõin“ (Küünis), kl 19 „Lahkudes Zilleri orust“ (suures saalis), kl 21 „Kas jäite oma roaga rahule?“ (Küünis).

Et märg ilm ei lasknud eile Pärnus aegade tugevaimat ekstreemspordivõistlust Kuldrula pidada, toimus võistlus lühendatud kujul Munamäe ekstreespordipargis täna.

Augustiunetusel head ja paremat ostes võib ostja valida hinna ja meeldivuse järgi, aga ka heateo teha.

Pärnus algas tänavafestival Augustiunetus, mis toob üheks õhtuks linna tänavatele, kohvikutesse ja parkidesse poolsada kultuurisündmust ja üle 70 üheõhtukohviku.

Täna pärastlõunal sai Pärnus Supeluse tänavas ja selle naaberuulitsates ning -parkides seitsmendat korda hoo sisse tänavafestival Augustiunetus.

JÄÄR (21. III – 19. IV)

Täna võib ootamatusi tekkida, eriti siis, kui oled juhtumisi reisil. Vahest kohtad kedagi põnevat või üllatab sind mõni seik.

Pärnu uue kunsti muuseum avab Augustiunetusel oma uksed vestlusringiks ja uuskasutusturuks.

Täna ja homme Rannahotelli-tagusel õuealal toimuv Liivakaru moeüritus toob nädalavahetuseks Pärnu üle 20 Eesti lasterõivaste ja muu lastekauba tootja, nende kõrval mitu põnevat tegijat välismaalt.

JÄÄR (21. III – 19. IV)

Täna on kehv päev oluliste ideedega välja tulla, keegi võib sind ninapidi vedada. Hoia eemale propagandast.

TEATER

Tõstamaa mõisas
kl 19 Tõstamaa suveteatri etendus „Karlsonson“. Mängivad Kersti Tombak ja Veikko Täär.

LÕBUSTUS

Tervise kultuurikeskuses
kl 19.30 Arja Havakka Soomest.

Pärnu Kesklinna silla juurde Pärnu jõe paremkaldale kerkival pump track’il algas täna asfaltimine ja järgmise nädala alguseks peaks linna kaasava eelarve abil sündiv küngastest ja viraažidest koosnev rattarada lindilõikamiskõlblik olema.

LÕBUSTUS

Tervise kultuurikeskuses
kl 19.30 „Varietee, varietee“. Erkki Otsman ja Viru Varietee tantsutrupp.

TEATER

Endlas
kl 19 ökoloogiline armastuslugu ühes vaatuses „Kopsud“ (Küünis),
kl 19 muusikal „Boyband“ (suures saalis).

JÄÄR (21. III – 19. IV)

Järgneva nelja nädala jooksul soovid reisida ja maailma avastada. Samuti tahaksid leida võimalusi seoses publitseerimise, meedia ja kõrghariduse omandamisega.

TEATER

Endlas
kl 19 dokumentaallavastus eestlusest „45 339 km² raba“ (Küünis),
kl 19 draama „Tramm nimega Iha“ (suures saalis).

JÄÄR (21. III – 19. IV)

Oled sedavõrd positiivselt meelestatud, et otsid, kuidas tööl midagi uutmoodi teha. Vahest suudad vanad süsteemid teistmoodi tööle panna.

TEATER

Endlas
kl 19 komöödia „Uhkus ja eelarve“ (suures saalis).

JÄÄR (21. III – 19. IV)

Täna on paras aeg arvete maksmiseks. Samuti tasuks üle käia kõikvõimalikud eelarved ja kolleegidega maha pidada üks suurem koosolek.

TEATER

Endlas
kl 19 poeetiline tragikomöödia „Kahe lugu“ (Küünis).

Täna õhtul kell 19 võib Pärnu rannas Aloha surfiklubis osa saada noorte stand-up-näitlejate suvisest suursündmusest „Comedy Estonia värskes õhus“.

Kolm päeva Pärnu rannas kestnud Weekend Festival on selleks korraks läbi. Festivali lõpetasid Dmitri Vegas & Like Mike ja võimas ilutulestik.

Vaadake Pärnu rannas toimuva Weekend Festivali teise päeva videokokkuvõtet!

JÄÄR (21. III – 19. IV)

Ole ettevaatlik, keegi võib sulle täna varba peale astuda. Jää paindlikuks, nii vingerdad kiiremini ebamugavatest olukordadest välja.

Küsitluses on osalenud  inimest