Logi sisse
Aktiveeri
digileht

KINO

Mai kinos
kl 18, 21 „Tasujad“.
www.maikino.ee

KINO

Mai kinos
kl 18, 21 „Tasujad“.
www.maikino.ee

Esmaspäeval, 7. mail algab Pärnus Tšehhi Vabariigile pühendatud nädal, mille käigus saab kaasa elada kuulsa Tšehhi lasteteatri etendusele, vaadata mitut näitust ja tutvuda Tšehhimaa turismisihtkohtadega.

KINO

Mai kinos
kl 18, 21 „Tasujad“.
www.maikino.ee

Popmuusika “hea tüdruk” Norah Jones tõestab oma uuel albumil “Little Broken Hearts”, et ta pole vaid järjekordne päikesetõusust ja ilusast roosast armastusest kõnelev poplaulja, ja lööb nii mõnegi lauluga jalaga endise armastatu strateegilisse piirkonda.

Homme avavad traditsiooniliselt Pärnus oma hooaja Eesti tsiklimehed, kes ei olnud aga suvepealinna üleskaevatud tänavate tõttu isegi veel eilseks saanud lõplikult kinnitada linna läbiva paraadi lõplikku marsruuti.

Tartu Uru noorteteater (U.N.T) on Eestis ringreisil ja astub pühapäeval üles Pärnu Endla Küünis muusikalise komöödiaga “Ella nõiduslik elu”, mis osales kooliteatrite festivalil ja pälvis kiidusõnu nii žüriilt kui publikult.

Eestiski on laulja Whitney Houstoni surm kõigest 48aastasena tekitanud tugevat järelkaja, Eesti muusikud on popidiiva mälestuseks otsustanud korraldada nii Tallinnas, Tartus kui täna õhtul Pärnu kontserdimajas galakontserdi.

Eesti kinoliit ja Freyja Film tähistavad Euroopa päeva režissöör Tõnu Virve uue dokumentaalfilmiga “Armud jäänud, armud tulnud”, mis räägib Teise maailmasõja järgsest Euroopa lõhestunud kultuuriruumist.

Sel aastal tähistatakse rahvatantsude koguja ja õpetaja, noorte tantsupidude algataja Ullo Toomi (1902–1983) 110. sünniaastat, tantsutaadi pikk ja kirev elukäik ning rohked rollid pakuvad rikkalikult ideid tantsust rääkimiseks.

Eveli Varik on näidanud oma loomingut Pärnus varemgi, kuid nüüd on Pärnu raekojas linnagaleriis väljas paremik kaheksast varasemast näitusest ja kõigist teemadest, mida ta on 14 aasta jooksul kunstnikuna mõtestanud.

Kolmapäeval, 9. mail on Pärnus hotellis Strand Jüri Lina uue filmi „Jõuproov. Vabamüürlaste lõksud.“ esilinastus.

Küsitluses on osalenud  inimest