Juudokad pjedestaalil

PP
Juudo.
Juudo. Foto: TEET SUUR/VIRUMAA TEATAJA

Rahvusvahelisel juudoturniiril “Tallinn Cup” võitsid Pärnu noored sportlased neli pjedestaalikohta.

Kuni 12aastaste poiste konkurentsis tuli Kempo klubi treenerite kasvandik Tormi Tasane 38 kilo kehakaalus kolmandaks ja niisama vanade tüdrukute seas teenis 25kiloste hulgas kolmanda auhinna Serena Särav klubist Samurai. Rebecca Särav (Samurai) pidi 36 kilo kehakaalus leppima neljanda tulemusega.

16aastaste noormeeste võistlusel oli Rait Väiko (Kempo) 66 kilo kehakaalus kolmas ja Rasmus Leinasaar (Kempo) võitis 38 kilo kehakaalus teise koha.

Kokku osales Tallinna turniiril viies vanuseklassis 937 sportlast tosinast riigist.