Mängija vigastus peatas veerand tunniks vutilahingu

Pärnu Postimees
Jalgpall.
Jalgpall. Foto: Urmas Luik / Pärnu Postimees

Pärnu jalgpalliklubi II naiskond sai Eesti naiste meistrivõistluste esiliigaturniiril kindla võidu Tallinna Kalevi duubelkoosseisu üle. Vutilahingut külastas ka kiirabibrigaad, kes viis haiglasse peatrauma saanud Kalevi mängija.

Pärnu jalgpalliklubi II naiskond sai poolajavileks 2 : 0 algedu ja kuigi Kalev suutis teise poolaja keskel vahe minimaalseks kahandada, lõid pärnakad veel kaks väravat, mis kindlustas neile 4 : 1 võidu.

Kohtumise avapoolaja keskel oli ligi veerandtunnine mänguseisak, kui lähilöögist palliga näkku saanud Tallinna Kalevi mängija Pille Plakk kunstmurule minutiks teadvusetult lebama jäi. Kohale kutsutud kiirabi toimetas viga saanud mängija Pärnu haiglasse.

Pärnu jalgpalliklubi II naiskonna järgmine mäng on pühapäeval, 5. mail koduväljakul Kohtla-Järve JK Järve vastu.