Vaprus pidi Tarva paremust tunnistama

Vändra Vapruse meeskond. Foto on illustreeriv.
Vändra Vapruse meeskond. Foto on illustreeriv. Foto: Vändra JK Vaprus

Vändra Vapruse jagpallimeeskond jäi Eesti jalgpallimeistrivõistluste esiliigaturniiri 27. vooru väravarohkes mängus ühe tabamusega alla Rakvere Tarvale.

Koduväljakul mänginud Tarvas asus poolajavileks 2 : 0 juhtima.

Vändra meeskonna jaoks võttis kohtumine rõõmsama ilme teise poolaja alguses, kui Ander Paabuti 46. ja 61. minuti väravad tõid tabloole viiginumbrid.

Seejärel oli jälle kodumeeskonna kord väravaid lüüa – 85. minutiks sai Tarvas taas turvalise kaheväravalise edu.

Mihhail Kravtšenkol õnnestus kohtuniku antud esimesel lisaminutil vahe taas minimaalseks teha, kuid rohkem väravaid ei sündinud ja nii sai Tarvas magusa 4 : 3 võidu.

Vaprusel on 27. mängust 32 punkti, millega ollakse turniiritabelis kaheksandal kohal.

Vändra meeskonna järgmine mäng on kolmapäeval, kui neljanda ringi avavoorus võõrustatakse tänast vastast.