Roman Fosti võidutses Jõulumäe metsajooksul

Jõulumäe 29. metsajooksul startis kolmel distantsil kokku 121 sportlast ja tervisekäimisel osales 11 huvilist.

Põhidistantsil, viie kilomeetri jooksul pani oma paremuse maksma Roman Fosti (Stamina SK, pildil), kes lõpetas uhkes üksinduses ajaga 16.03. Teisena jõudis finišisse Jan Õiglane (EMÜ SK) 17.12ga ja kolmanda auhinna pälvis Teet Kokk Pärnumaa spordiliidust 18.07ga.

M40 klassis oli parim üldarvestuses viienda koha saanud Priit Talu, talle järgnesid Ilmar Ansko ja Andrus Siig. Kuni 16aastaste konkurentsis võitis Jõulumäel Siim-Sander Pihu, teise koha sai Carl Tõnisman ja kolmas oli Brayn Tölp.