Sisukord
Paberleht
Postimees
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Keskkonnainspektoritele jäi võrku võimalik salasadam

3 min lugemist
Aprillis rajatud jalgsi ligipääsmatu võimalik paadilauter on varjatud osavusega, mis teeks au igale piraadile. FOTO: Ardi Truija

Keskkonnainspektsioonile jäi silma Raeküla Rannaniidu looduskaitsealale rajatud võimalik salasadam, mis saab alguse krundilt, millel paikneva maja asukas läinud suvel oma maa kohal lennanud paraplaaneri raketipüstoliga alla viskas.

Tellijale

Keskkonnainspektsiooni andmetel umbes kahe meetri sügavune neli-viis meetrit lai ja kümmekond meetrit pikk paadilauter jääb juhuslikule silmale mere poolt märkamatuks.

Ent veidi terasemalt takseerides võib mitte väga kõrgeks kasvanud pilliroomüüri tagant näha veiklemas vett sängis, mis saab alguse Kalevi puiestee 1 krundil asuvast veekogust. Kalapaadiga sõitmiseks piisavalt sügav ja lai kraav lõpeb rannajoonel vee ja liiva piiril. Nõnda, et merele pääsemiseks tuleb paat vedada üle sealkandis üsna kitsaste liivakõrgendike. Seda on ka tehtud, nagu kinnitavad liivale autorataste küntud jäljed.

01.04.2020 02.04.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto