Sisukord
Paberleht
Postimees
Postimees digipakett
Postimees digipaketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli digipakett

Vastla tänava lagala Pärnus ootab raha

2 min lugemist
Läinud nädalal kohtusid keskkonnainspektsiooni ja Pärnu linna esindajad, et arutada, kes peaks koristama Pärnus Vastla tänaval tegutsenud garaažiühistust jäänud poolenisti lammutatud ja põlenud garaažid. FOTO: ANTS LIIGUS/PRNPM/EMF

Läinud nädalal kohtusid keskkonnainspektsiooni ja Pärnu linna esindajad, et arutada, kes peaks koristama Pärnus Vastla tänaval tegutsenud garaažiühistust jäänud poolenisti lammutatud ja põlenud garaažid.

Tellijale

Otsustati, et keskkonnainspektsioon ja Pärnu linn esitavad hiljemalt 25. septembriks keskkonnaametile garaažiühistu territooriumil tehtud järelevalve aruande, pärast seda otsustab keskkonnaamet, kas ja kui palju raha riigi maal laiutava saaste korrastamiseks anda.

Et need ühistuliikmed, kes seda veel teinud ei ole, ise enda järelt garaažid koristaksid, on ilmselt palju loota. “Ma olen sealt läbi sõitnud, aga ma vaatan seda kui lihtsalt linnakodanik, mitte kui ühistu liige,” on garaažiühistu juhataja kohalt 2013. aastal taandunud Aare Laanemets oma käed sellest kohustusest puhtaks pühkinud. “Juhatus valis endale teise esimehe ja mina enam selle üle vastutada ei saa, mis nemad pärast mind tegid või tegemata jätsid.”

08.04.2020 09.04.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto