Jaani – Vesik pidid tunnistama ameeriklaste paremust

Karl Jaani ja Rivo Vesik.
Karl Jaani ja Rivo Vesik. Foto: Urmas Luik / Pärnu Postimees

Eesti rannavõrkpallurid Karl Jaani ja Rivo Vesik alustasid Ahvenamaa MK-etappi võiduga tugevate brasiillaste üle, ent pidid siis ameeriklaste paremust tunnistama ja langesid miinusringi.

Avakohtumises said Jaani ja Vesik 53 minutiga 2:1 (14:21, 22:20, 15:13) jagu brasiillastest Rhooney Ferramenta - Pedro Salgadost.

Teises matšis kaotasid nad aga 0:2 (18:21, 18:21) esimese asetusega ameeriklastele Rogers – Dalhausser. Mäng kestis 43 minutit.

Miinusringis lähevad nad homme vastamisi Uus-Meremaa paari Lochhead – Pitman (15. asetus) ja Soome paari Maijala – Säisä (31. asetus) vahelise kohtumise võitjaga.