Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Hea Algus panustab kaasavasse haridusse

Lapsed. Foto on illustreeriv. FOTO: URMAS LUIK/PRNPM/EMF

Pärnu linnavalitsuses tutvustati MTÜ Hea Alguse ja MTÜ Pusa eestvedamisel algavat projekti, mis aitab erivajadustega lastel end koolis-lasteaias paremini tunda.

Tellijale Tellijale

Projekti “Laps turvalises haridussüsteemis: kaasamine ja sekkumine kõigi laste huvides” elluviijad on eelnimetatud mittetulundusühingud, koostööd tehakse haridus- ja teadusministeeriumi, Taru ülikooli eripedagoogikaosakonna ja 11 maakonnaga. Tegevusse kaasatakse Eesti 40 kooli ja lasteaeda, samuti uuringu- ja erialaspetsialistid, haridusjuhid ja piirkondlikud nõustamiskeskused.

Ettevõtmise eesmärk on aidata lasteaedade ja esimese kooliastme õpetajatel, asutuste juhtidel, nõustamis- ja tugiteenuste spetsialistidel ning lapsevanematel senisest paremini hakkama saada riskilastega. Ennetada muresid, nagu näiteks õpimotivatsiooni langus, koolist väljalangemine ja probleemne käitumine.

08.12.2021 09.12.2021
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto