Sisukord
Paberleht
Postimees
Postimees digipakett
Postimees digipaketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli digipakett

Tihemetsas jagus jällenägemisrõõmu

2 min lugemist
Lauri krossirajal Tihemetsa motoklubi veteranide kokkusaamisel näitas legendaarne treener Sulev Saar vilistlaste äsja kingitud tänuplaati. FOTO: Silvia Paluoja

Tihemetsa oli kooli 90. aastapäeva kokkutulekul rahvarohke, nime andis kirja 1393 vilistlast, nii et spordihoonesse aktusele kogunenutega võinuks täita Endla teatri suure saali ja rõdukohad topelt.

Tellijale

Jällenägemisrõõmu jagus laupäeva päikselisel palaval päeval hommikust peale peahoone juures ja sealt paari kilomeetri kaugusel Lauri krossirajal, kus kogunesid motospordi veteranid. Tihemetsa sovhoostehnikumi motoklubi hasarti kannab edasi MTÜ Tihemetsa Motoklubi, mille president Väino Lensment kuulas huviga omaaegsete ässade Ülo Raudsepa, Jüri Makarovi, Enno Lustuse ja teiste meenutusi.

Kohal oli 50 aastat tagasi tehnikumi lõpetanud, Nõukogude Liidu koondisesse kuulunud ja hiljem Tihemetsas motosporditreenerina töötanud legendaarne Sulev Saar, kellele vilistlaste nimel kinkis puidust tänuplaadi Ülo Raudsepp. Häid sõnu ütles ja oma kingituse andis treenerile riigikogu liige Tarmo Tamm, 1974. aasta vilistlane.

04.04.2020 07.04.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto