Sisukord
Paberleht
Postimees

Paarisaeruneljane liugles lootustandvalt

2 min lugemist
Andrei Jämsä (vasakul), Allar Raja, Tõnu Endrekson ja Kaspar Taimsoo on kolm nädalat enne maailmameistrivõistlusi ja olümpiapileti jahti mõõdukalt optimistlikud. FOTO: Fred Killing

Eesti sõudmismeistrivõistlustel Pärnu jõel näitas MMiks valmistuv meeste paarisaeruneljane minekut, kus heale libisemisele suudeti veel hoogu lisada.

Tellijale Tellijale

Kaspar Taimsoo, Tõnu Endrekson, Allar Raja ja Andrei Jämsä alistasid finaalis järelkasvumehed Geir Suursilla, Joosep Laose, Sten-Erik Andersoni ja Martin Laiuse. Treener Matti Killing ütles, et jäi eliitpaadi sõiduga rahule, sest paat libises ja mehed suutsid hoogu lisadagi.

“Kui nii edasi läheb, võime rahumeeli MMile mõelda. Veidi vedas meie ettevalmistust küll alt viirushaigus, mis tabas nii Andersoni, Taimsood kui Kuslapit. Mõistagi on tippvormile lähenevad mehed haigustele vastuvõtlikumad ja loomulikult nõrgestas haigus neid meistrivõistluste eel, aga loodame, et rohkem probleeme ei tule, kui end lähenevas suvesoojas külmetuse eest hoida suudetakse,” rääkis Eesti koondise peatreener Matti Killing.

15.07.2020 16.07.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto